0

KATEGORIE

Menu

Hledáte inspiraci na dárky pod stromeček?

Darujte svým blízkým vánoční balení jedinečných produktů pro lepší zdraví!

GS Condro DIAMANT je jedinečnou kombinací nejvyšší dávky glukosaminu sulfátu s aescinem a vitaminem C, který přispívá k tvorbě kolagu pro klouby a jejich okolí. Přípravek je určen pro všechny, kteří chtějí náležitě pečovat o svá kolena, kyčle, vazy a šlachy.

GS Eladen PREMIUM díky speciální kombinaci látek podporuje přirozený růst, pevnost a odolnost vlasů, nehtů a zároveň zevnitř vyživuje pokožku.

GS Ginkgo 60 PREMIUM podporuje lepší paměť, soustředění a prokrvení. Navíc obsažený hořčík je důležitý pro normální psychickou a nervovou činnost.

GS Koenzym Q10 s biotinem dodává organismu optimální dávku koenzymu Q10 s vysokou vstřebatelností a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a pomáhá normální činnosti nervové soustavy.

GS MEGA Lecitin obsahuje v želatinových kapslích, s vysokou vstřebatelností, silnou dávku lecitinu, který je důležitou součástí každé buňky lidského těla.

GS Omega 3 CITRUS + D3 obsahuje vyvážené množství nejdůležitějších nenasycených mastných kyselin, díky čemuž přispívá udržení zdravého srdce.

GS Pupalka FORTE s vitaminem E je doplňkem stravy, který přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, krásu pleti a k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

GS Vitamin C 1000 se šípky podporuje obranyschopnost a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání v obdobích života se zvýšenou zátěží jako je stres či nemoc.


Doporučujeme

VICHY LA ROCHE POSAY BIODERMA EUCERIN BEPANTHEN WOBENZYM CEMIO GS CURAPROX REVALID